Kdo jsem

Jak učím a proč

Irena Opršalová angličtina Olomouc
Irena Opršalová angličtina Olomouc

Jmenuji se Irena Opršalová a angličtina je pro mě srdeční záležitostí. Žila jsem v Anglii, kde jsem měla štěstí studovat na univerzitě v Sheffieldu.  Nádheru skotské přírody i svébytný charakter místních jsem poznávala jako au-pairka u britské rodiny, která zde zakotvila. A život jako na jiné planetě jsem zažívala během práce a cestování na Novém Zélandu. Z tohoto období mám mezinárodní certifikáty FCE (B2) a BEC Higher (C1).  Na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem vystudovala výuku angličtiny.

Angličtinu vnímám jako dveře. Dveře k otevření možností. Ať už se jedná o cestování, práci, domluvu s novou rodinou či zajímavá setkání. Pojďme je otevřít společně.

Skupinové kurzy vedu formou obsahového učení (content learning) a zážitkové pedagogiky. Dovídáme se něco zajímavého nového a zároveň se zlepšujeme v jazyce. Z každé lekce si odnesete 5-10 klíčových slov/spojení pro dané téma a dle vaší úrovně i další praktické termíny.

Výuka, která se spíše podobá mezinárodnímu přátelskému setkání, probíhá v uvolněné atmosféře.  

Ve svých kurzech kladu důraz na mluvení a porozumění. Rozšiřujeme slovní zásobu, gramatiky se dotýkáme v souvislosti s praxí. V jazykovém koučinku i kurzech se zaměřuji na pomoc  s odbouráním obav z cizího jazyka a nalezení osobní motivace k učení. Mé lekce obohacují přátelé z cizích zemí. Baví mě nalézat nové efektivní cesty k učení a spolu se svými studenty vybírat optimální řešení šité právě jim na míru.

Jsem maminka 3 dětí.


Angličtina pro život, angličtina v pohodě...
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!