Považujete za důležité ukazovat dětem skutečný život a učit je zapojit se do něj?
Chcete jim zprostředkovat angličtinu, aby si k ní začali vytvářet pozitivní vztah?
Odrazuje vás, když dětské produkty příliš útočí na smysly, způsobují přestimulování a málo se soustředí na reálné objekty a situace?

Vyzkoušejte online kurz
DEN NA FARMĚ

S pomocí reálných materiálů z farmy a interaktivních aktivit se v něm děti seznámí s tím, jak vypadá běžný den u zvířátek a s farmářskou slovní zásobou v angličtině.

Reálný život na farmě

Žádné ilustrace, které skutečné zvíře připomínají jen pramálo, nebo roztodivné animace. Všechny fotky a videa v našem kurzu pochází z farmičky v Hrabišíně a ukazují, jak to na ní opravdu chodí.

Pozitivní vztah k angličtině

Děti jsou na vnímaní jazyka nejsenzitivnější do 6 let. Proto není rozhodně od věci představit jim angličtinu již v tomto období a vlastně si tak připravit půdu na její budoucí rozvoj.

Propojení online a offline

Obrazovkám je dnes těžké se vyhnout. Můžeme ale k jejich využívání dětmi přistupovat s rozmyslem, naplno zužitkovat jejich benefity a ještě povzbudit chuť pro trávení čas venku se zvířátky.

Komu se online kurz DEN NA FARMĚ hodí?

Co v kurzu dostanu?

Vybavujeme děti pro bohatý skutečný život

Jak to funguje po objednávce

Vyplněním objednávkového formuláře se zavazujete k uhrazení ceny kurzu a my se zavazujeme k poskytnutí materiálů kurzu.

Časté dotazy

Možná chcete vědět

Je potřeba, aby rodič dítěti s procházením kurzu asistoval?

Není, dítěti můžete na preferovaném zařízení pouze nachystat otevřenou stránku s jedním modulem kurzu a nechat to v jeho režii.

Jak dlouho máme do kurzu přístup?

Přístup do členské sekce ke kurzu garantujeme po dobu 1 roku. 

Můžeme procvičovat slovíčka z kurzu i bez obrazovky?

Ano, vytvořily jsme pro vás i pexeso, které si můžete sami vytisknout a s dětmi díky němu opakovat ve chvílích, kdy jim nechcete/nemůžete dát k dispozici elektronické zařízení.

Jak dlouho dítěti kurz zabere?

To se bude u každého dítěte lišit, ale předpokládáme, že bude chtít různé součásti kurzu využívat opakovaně. Celková délka všech videí je X, interaktivních aktivit je X a jedna může zabrat zhruba X minut.

Je Den na farmě váš jediný produkt?

Aktuálně je možné zakoupit online kurz Den na farmě nebo přihlásit dítě na příměstský tábor na farmičce v Hrabišíně na léto 2024. Více informací naleznete tady.

Jsou součástí kurzu i lekce angličtiny?

Ne, kurz je ucelený a kompletní jako samostudijní materiál.

Kdo za kurzem stojí?

tři ženy stojící za projektem Angličtina pro život – Tereza, Kateřina a Silvie

Tereza Zatloukalová, Kateřina Valentová & Silvie Kappelová

Tři ženy, které chtějí předávat dětem vědění, které považují za dobrou výbavu do života v naší době.

Ve spojení s přírodou ukazujeme dětem smysluplné využívání technologií k zábavnému učení a budujeme pozitivní vztah k angličtině.

Jakou zkušenost s námi mají klienti?

Pozorovat paní učitelku Silvu Kappelovou při práci je čirá radost. Bez zbytečných slov nabízí dětem aktivity, pomáhá dětem najít řešení a elegantně a bez nátlaku řeší spory. Vyladěné prostředí školky je jako balzám na duši. Hudba, tanec, pohyb, radost z jídla – děti si zažijí a spolu-tvoří všechno. Přeji dětem, které budou Žabku navštěvovat, aby nasály a užily si tenhle krásný dárek co nejvíc.
Kalenová
Katka Valentová je mojí učitelkou angličtiny druhý rok a pořád se na lekce s ní těším. Každá hodina je zajímavá, protože probíráme témata, která nejen zlepšují moji angličtinu, ale informace jsou přínosné i pro mě osobně. Na hodinách angličtiny se nenudím, těším se na nová témata, která budeme diskutovat. Mým cílem je být více sebevědomá při mluvení v anglickém jazyce, a to se mně postupně daří.
HANA KONEČNÁ
Žabka je úžasné místo plné skvělých žen, které ukazují dětem s láskou, laskavostí, klidem a sebedůvěrou, jak společně fungovat, tvořit a navzájem se respektovat a radovat se ze společně tráveného času. Jsem šťastná a vděčná, že Jonášek může být součástí, za atmosféru, která ve školce panuje, kdykoliv tam přijdu a za šťastné a spokojené dítě, které díky vám zvládlo nástup do školky s lehkostí a pohodou a chodí tam rádo. Běžný proud vzdělávání pro nás naprosto není cesta a doufám, že bude víc a víc školek jako Žabka, kde budou děti moct růst a vzkvétávat.
Mgr. Zuzana Doláková